Home

Hakkımızda

RG İnşaat & Tasarım, 2017 yılından bugüne, inşaat, enerji ve iklimlendirme sektöründe kazandığı uzun dönemli tecrübeleri ve kaynaklarını kullanır. Projelerinin her aşamasında yüksek güvenlik ve kalite standartlarında uygunluğu ön planda tutar.

İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği projeler ile yaklaşık 50.000 m²'lik kullanım alanı inşa etmiştir.

Antalya bölgesinde seçtiği lokasyonlar itibari ile inşa ettiği yaşam alanlarının, aydınlık, ferah ve konforlu olmasını ön planda tutmuştur.

İklimlendirme sektöründe Can Kardeşler Klima ile Türkiye'nin en köklü ve güvenilir teknik servis altyapısına sahiptir. Mitsubishi ile partnerliği ve uzun yıllar süren çözüm ortaklığı ile sektörde büyük paya sahiptir.

Antalya Ofisi
İnşaat

RG İnşaat & Tasarım  2017 yılında Antalya'da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne, projelerinin her aşamasında kalite ve güvenlik standartlarına uygunluk esasını gözeten şirket, üst düzey teknik ekipman ve ekiplerle çalışmayı öncelikli ilke edinir.

Turizm

Akdenizin en önemli sektörlerinden olan Turizm alanında Antalya, Side bölgesinde yenilikçi ve konsept mimarisi ile öne çıkan LIU Resorts, RG İnşaat & Tasarım şirketinin projeleri arasındadır.

İklimlendirme ve Enerji

İklimlendirme ve Enerji sektöründe uzun süreli tecrübeye sahip RG İnşaat & Tasarım bu alanda kapsamlı ve akıllı tasarımlar sunar. Güvenli ve profesyonel bir ekip ile kaliteyi gözeterek çalışır.

Modern yaşam alanları tasarlıyoruz